Teenused

Ellujäämiskoolitused ei pea endast kujutama piinarikkaid kannatusi näljas ja külmas. Vastupidi – seda saab teha läbi positiivse elamuse ning see omakorda tagab eluks meeldejääva kogemuse.

Kriisikooli meeskond pakub järgnevaid üleelamiskoolitusi järgnevates keskkondades:

  • Looduses – Tule tegemine; toidu valmistamine; joogivee saamine; varjualuse ehitamine ning metsas ööbimine
  • Merel – Veeohutuskoolitused; päästeparve kasutuskogemus
  • Asulas – Kriisisituatsioonides hakkamasaamine linnas

Kogenud matkajuhid ootavad Teid seiklema, mille läbi omandate eluks kasulikke oskusi

Üleelamiskogemus looduses

Looduslik keskkond – Eestimaal eelkõige mets – on olnud inimesele aastatuhandeid koduks ja varjupaigaks. Suuresti tänu “linnastumisele” ja ka tehnoloogia kiirele arengule on inimkond oma naturaalsest keskkonnast võõrdunud ning ainuüksi mõte ürgses metsas lageda taeva all ööbimisest tundub paljudele hirmuäratav ja midagi ületamatut. Me soovime Teile tõestada, et tegelikult see nii ei ole. Metsas hakkama saamine (k.a ööbimine) osutub hoopis meeldejäävaks positiivseks kogemuseks, mis viib mõtted eemale kiirest argielust ja annab hingele vajaminevat jõudu.

Üleelamiskogemus metsas annab Teile teadmisi ja praktilisi oskusi tuletegemise, lõkkematerjali valiku, toidu valmistamise, ööbimise ja palju muu vajaliku osas.

Kogu vajaminev varustus ja toit on korraldaja poolt, osalejal on vajalik vaid ilmastikule ja keskkonnale sobiv riietus.

Ellujäämine merel

Paljud, kes suurematel laevadel sõitnud, on kindlasti näinud ka päästeparve konteinereid. Mis asub seal konteineri sees? Kuidas kõike seda kasutatakse ja milline tunne on merehädas olla? – Nendele küsimustele saab vastused turvalise päästeparvekogemuse läbides.

Lisainformatsiooni saamiseks, palume võtta ühendust.

Kriis asulas

Kui ootamatult kaob elekter ja koos sellega ka vesi, küte ja lõpuks ka telefonilevi – olukord, mis 100 aastat tagasi oli normaalne – tänapäeval aga eludele ohtu kujutav.  Kuidas sellises olukorras kõige paremini hakkama saada ning õnnelikuna välja tulla, seda teadmistepagasit pakuvad meie koolitajad 4 tundi kestvas töötoas või ööpäevases harjutuses.

MEESKOND

Kriisikooli professionaalne meeskond omab pikaajalisi kogemusi üleelamisvaldkonnas ning ka vastavat instruktoripädevust.

Soovime Teile pakkuda meeldejäävaid ning seiklusrikkaid elamusi, misläbi omandate ka eluks kasulikke oskusi.

Kohtumiseni

Kriisikool OÜ meeskond – Norman, Kaspar ja Jüri